• Головна
  • Тернопільський «кіборг»: забрати політику – то АТО завершилась би ще до вересня (відео)
09:00, 12 травня 2015 р.

Тернопільський «кіборг»: забрати політику – то АТО завершилась би ще до вересня (відео)

Без зайвого пафосу розповів учора про реалії АТО у студії Телеканалу новин "24" – "кіборг", офіційний спікер ДУК "Правий сектор", тернополянин Андрій "Богема" Шараскін.

– Є інформація про наступ у другій половині місяця або у червні. Зрештою, нам не потрібно чекати, коли вони йтимуть в наступ, а нарешті випрацювати стратегію, що ж будуть робити ЗСУ та добровольчі батальйони.

– На Харківщині справді дуже кволо зводять фортифікаційні споруди. Харків та Одеса – це потенційні місця для розговтування ситуації. У Харкові склалась надзвичайна ситуація – такої кількості волонтерів як там, немає в жодному місті України. 

– Коли вишкільна база на Десні почала приймати до себе усіх охочих новобранців, не виникало питань формалізації. Натомість у Міноборони є чітка вказівка про співпрацю із будь-якими громадськими організаціями, які працюють у галузі військово-патріотичного виховання. Тому ми, розуміючи це, вважали, що формалізація відносин – це лише питання часу. Натомість Міноборони звернулось до комбата: або вони з'їжджають звідти, або їх силою викинуть.

Для нас це чергова провокація. Ми звернулись до Генштабу з тим, що ультимативно якраз потрібно вести переговори на Сході із бойовиками "ДНР" та "ЛНР", але не з патріотами України.  

– 90% усіх наказів, у тому числі і накази, які віддавалися у котлах, про наступи та відступи, були в усній формі, підписаних розпоряджень немає.

– Нам нарешті потрібно врегулювати статус добровольців, які за певними причинами не можуть йти в ЗСУ. Ми маємо усі підстави не довіряти командуванню  ЗСУ.

– Досягнуто розуміння, що потрібно виходити в законодавче поле і урегулювати це з законом про добровольчий корпус, який стане передумовою створення української народно резервної армії. Ми завжди говорили, що відсуваємо усі політичні амбіції, єдина амбіція – це Україна.

– У нас у всіх перемовинах, політичне рішення завжди стоїть над військовими. Якби приймались тільки військові рішення, то АТО завершилась б ще до вересня і ми б забрали території східної України точно. Політичні рішення завжди блокують та заважають проводити військові дії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Шараскін #АТО

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...