Тернополян запрошують в Ялту

Конференція «Гостинне місто» відбудеться 27-29 жовтня у місті Ялта. Відомі експерти з багатьох країн світу, керівники найбільш потужних організацій та компаній вітчизняної готельної та туристичної індустрії, що розвивають внутрішній туризм, організатори масштабних фестивалів, представники центральних та місцевих органів влади представлятимуть туристичну привабливість своїх міст, обговорюватимуть можливості співпраці.

Загалом заявки на участь у конференції уже підтвердило 50 українських міст - провідних туристичних центрів та курортів. Очікується приїзд гостей з 10 країн світу.

Організатори просять учасників, по можливості, підготувати на електронних носіях інформацію, що використовується для популяризації туристичного потенціалу їхнього міста – промоційні фільми, статті, фотографії тощо, а також календар основних культурних подій на наступний рік. Це стосується також і інвестиційних проектів, що місто хотіло б запропонувати для потенційних інвесторів. Зазначені матеріали можна буде передати в оргкомітет під час реєстрації на конференції.

До участі у конференції «Гостинне місто» запрошуються туристичні компанії Тернополя. Заявки слід подавати на електронну адресу[email protected]з описом туристичної фірми та пропозиціями щодо презентації Тернополя. Довідки – за телефоном 52-57-01.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі