Користувачі Twitter побажали Джобсу «спочивати з миром у iРаю»

Користувачі Twitter дуже емоційно відреагували на повідомлення компанії Apple про смерть кумира IT-індустрії Стіва Джобса - мільйони фанатів Apple, зберігаючи стилістику створених Джобсом інноваційних технологій, бажають йому «спочивати з миром у iРаю».

Співзасновник корпорації Apple Стів Джобс помер у середу після тривалої хвороби у віці 56 років, повідомила Apple в ніч з середи на четвер. «Стів залишив після себе компанію, яку тільки він міг створити, і його дух назавжди буде опорою для Apple», - йдеться в пам'ятніому записі Apple в його честь.

Фрази RIP Steve Jobs ("Спочивай з миром, Стів Джобс") і ThankYouSteve ("Спасибі тобі, Стів") від вдячних шанувальників моментально вийшли у світові тренди сервісу після сумного повідомлення Apple. Через деякий час в трендах з'явилася фраза Only 56 - так користувачі висловили жаль, що Джобс пішов у такому ранньому віці.

Пізніше там же з'явилися і вирази iDead, iHeaven, iClouds і iSad - визнання досягнень Джобса в стилі назв продуктів Apple. Користувачі звернули увагу на майже містичну дату смерті засновника Apple - на наступний день після презентації компанії, яку вперше замість Джобса проводив новий гендиректор Apple Тім Кук.

Нарешті, мільйони користувачів Twitter нагадали світу крилату фразу Стіва Джобс «Stay Foolish, Stay Hungry», сказану ним перед випускниками Стенфордського університету і закликала їх ніколи не зупинятися на досягнутому.

Компанія, заснована геніальним підприємцем, запропонувала всім шанувальникам Apple і особисто Стіва Джобса висловити співчуття з приводу його смерті, поділитися думками та спогадами про нього за електронною адресою [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі