• Головна
  • Для тернопільських підприємців відкрили «гарячу» лінію
16:30, 13 травня 2015 р.

Для тернопільських підприємців відкрили «гарячу» лінію

З ініціативи голови Тернопільської обласної державної адміністрації  Степана Барни в департаменті економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Тернопільської облдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва.

"Пріоритетом діяльності обласної державної адміністрації є покращення інвестиційного та підприємницького клімату на Тернопільщині, - наголосив Степан Барна. - Відносини між владою та бізнесом мають бути прозорими і зрозумілими. Влада і бізнес - партнери".
 

Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, телефонуйте на номер «гарячої лінії» 52-33-83, у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: [email protected].

Зателефонувавши на номер «гарячої» лінії, суб’єкти підприємницької діяльності можуть запропонувати свої шляхи підтримки бізнесу та отримати конкретну невідкладну допомогу у вирішенні найгостріших питань малого та середнього бізнесу, повідомляти про факти порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю та правоохоронних органів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #підприємці #"гаряча" телефонна лінія

Коментарі

Оголошення
live comments feed...