• Головна
  • Тернополян закликають зголошуватися на боротьбу із перевертнями у погонах
14:00, 14 травня 2015 р.

Тернополян закликають зголошуватися на боротьбу із перевертнями у погонах

Об’єднатися у спільній боротьбі закликає голова ГС «Рада біснесу Тернопілля» Віталій Сороколіт тих тернополян, які постраждали від незаконних дій правоохоронних органів та суддів.

Про це йдеться у його відкритій заяві.

«За дорученням ініціативної групи звертаюсь до всіх, хто на собі відчув незаконне кримінальне переслідування та готовий до активних дій у боротьбі із перевертнями у погонах та мантіях. Мета звернення: добровільне об’єднання людей, які особисто зазнали на собі незаконне кримінальне переслідування», – написав Сороколіт.

Він переконаний, що лише в спільній боротьбі вдасться відстояти справедливість та покарати всіх, хто фальсифікував кримінальні справи.

Наразі він бореться із системою фактично одинаком. Тоді як при збільшенні кількості звернень спраді можна було б досягнути якогось результату.

Для боротьби з нечестивими працівниками правоохоронних органів він пропонує використовувати «всі можливі форми та методи, які будуть необхідні для досягнення мети»

«Разом ми сила! Для початку – зареєструйте Вашу скаргу на нашому сайті, вказавши свої дані http://www.rbt.te.ua/application/information. Ми обов’язково зв’яжемось із Вами.
Повідомте друзів, чи знайомих, для яких ця інформація може бути корисна», – закликав Сороколіт. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сороколіт #РБТ #перевертні

Коментарі

Оголошення
live comments feed...