• Головна
  • На Тернопільщині тітка «відтиснула» житло у 4-ьох беззахисних племінників, втрутилась прокуратура
11:15, 14 травня 2015 р.

На Тернопільщині тітка «відтиснула» житло у 4-ьох беззахисних племінників, втрутилась прокуратура

Завдяки прокуратурі Бучацького району через суд скасовано незаконні рішення, на підставі яких родичка 4-ох дітей-сиріт оформила право власності на житловий будинок, у якому неповнолітні проживали до влаштування їх до школи-інтернату.

Як повідомив прокурор Бучацького району Микола Нестер, четверо дітей-напівсиріт проживали у будинку бабусі. Після позбавлення матері батьківських прав за неналежний догляд за дітьми, у 2008 році їх було влаштовано до школи-інтернату. Одночасно орган місцевого самоврядування своїм рішенням закріпив за неповнолітніми право на житло. Проте, після смерті пенсіонерки право власності на нерухоме майно оформила її друга донька.

З метою захисту майнових прав дітей-сиріт, прокуратура Бучацького району звернулася з позовом до суду з вимогою скасувати незаконне рішення органу місцевого самоврядування про оформлення права власності на житловий будинок з надвірними будівлями та спорудами вартістю 50 тис.грн, а також скасувати свідоцтво про право власності на це майно та рішення про його державну реєстрацію.

Суд задоволив позовні вимоги прокуратури в повному обсязі. На даний час рішення суду виконано і діти мають змогу повернутися до будинку, у якому вони проживали до влаштування їх до державного закладу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житло #кримінал

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...