• Головна
  • На Тернопільщині змінюють межі територіальних громад, у людей – чимало зауважень (Карта)
13:30, 14 травня 2015 р.

На Тернопільщині змінюють межі територіальних громад, у людей – чимало зауважень (Карта)

Схему центрів адміністративних громад Тернопільської області та  межі можливих громад представили вчора в ОДА на засіданні робочої групи, яка працює над підготовкою проекту Перспективного плану формування територій громад Тернопільщини.

«При опрацюванні  інформації ми виходили з положень Постанови Кабміну про затвердження Методики формування дієздатних територіальних громад, - зазначив директор департаменту архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження облдержадміністрації  Володимир Харченко. - Зокрема, в обов`язковому порядку потенційними адміністративними центрами  територіальних визначають ся міста обласного підпорядкування, і населені пункти, що мають статус районних центрів. Отже, маємо 17 адміністративних центрів територіальних громад. Ми взяли за основу ці центри і визначили відносно них зони впливу, а саме 20-кілометрова доступність  по твердих дорогах,  наявність інфраструктури і спроможність сформувати навколо себе громаду».
За словами Володимира Харченка, на території, яка не була охоплена 17  базовими громадами, визначали інші населені пункти, які за свої потенціалом можуть також можуть бути центрами територіальних громад.

«Отже, маємо мінімальну кількість громад – 26, - акцентував увагу Володимир Харченко. – Така пропозиція цілком відповідає Методиці. Однак майже по кожній громаді є дискусійні питання».

Також свої пропозиції та зауваження висловили присутні на засіданні чиновники.

Червоними крапками на карті позначено центри майбутніх громад. 

На Тернопільщині змінюють межі територіальних громад, у людей – чимало зауважень (Карта) (фото) - фото 1

На Тернопільщині змінюють межі територіальних громад, у людей – чимало зауважень (Карта) (фото) - фото 1

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#територіальна реформа #Харченко

Коментарі

Оголошення
live comments feed...