• Головна
  • На Тернопільщині прокуратура через суд стягує з підприємців заборгованість по пенсіям
16:00, 15 травня 2015 р.

На Тернопільщині прокуратура через суд стягує з підприємців заборгованість по пенсіям

Прокуратура Кременецького району вжила заходів щодо стягнення з двох місцевих підприємств боргу з відшкодування витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, та зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у сумі понад 100 тис. гривень.

   Як повідомив прокурор Кременецького району Микола Гібський, приписами пенсійного законодавства зобов’язано підприємства відшкодовувати до Пенсійного фонду України фактичні витрати на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених за віком на пільгових умовах застрахованим особам, які відпрацювали або працюють на цьому підприємстві на роботах із шкідливими і важкими умовами праці.
  
Водночас, два місцеві підприємства несвоєчасно та не в повному обсязі сплачували до Пенсійного фонду України кошти на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах громадянам та єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, внаслідок чого виникла заборгованість у сумі понад 116,5 тис. гривень. 
  
У зв’язку з цим, прокуратурою району пред’явлено до суду позовні заяви про стягнення з підприємств-боржників зазначеної заборгованості. 
  
Позови перебувають на розгляді Тернопільського окружного адміністративного суду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #пенсія #прокуратура

Коментарі

Оголошення
live comments feed...