• Головна
  • Московська церква знайшла собі «адвоката», аби тільки лишитися в Почаєвській лаврі
15:30, 15 травня 2015 р.

Московська церква знайшла собі «адвоката», аби тільки лишитися в Почаєвській лаврі

Такий собі Олег Симонов, який позиціонує себе як правозахисник і фахівець із питань захисту конституційних прав громадян України, став на захист УПЦ МП.

Коментуючи нещодавні висловлювання поета, громадського діяча Дмитра Павличка й депутата Тернопільської облради Романа Навроцького щодо необхідності повернути Почаївську лавру до складу заповідника, Симонов висловив переконання, що має місце провокація та підготовка до рейдерського захоплення лаври через рішення територіальних органів виконавчої або представницької влади, повідомляють Українські новини.

"Фактично група осіб штучно нагнітає обстановку в Тернопільській області. Створюється атмосфера нетерпимості до богослужінь УПЦ і до українців, які є парафіянами такого культового й духовного об'єкта, як Почаївська лавра", – заявив Симонов.

Він упевнений, що конфлікт у громадянському суспільстві формується штучно. Підтвердження тому - звернення Тернопільської облради, що суперечить Українському законодавству.

"Спроби окремих політичних і громадських діячів, спрямовані на створення хаосу в міжконфесійному співтоваристві, можна розцінювати як навмисні протиправні дії, які потрібно кваліфікувати за статтями Кримінального кодексу України", - упевнений Симонов.

Дивно, що таке поважне видання як "Українські новини" цитує дану особу як фахівця та експерта, упускаючи те, що він є членом Конгресу інтелігенції Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Почаївська лавра #УПЦ МП #Симонов

Коментарі

Оголошення
live comments feed...