«Міні-міс Всесвіту» стала 7-річна тернополянка (відео)

Юна тернополянка Яна Сорока, учениця школи №27, вчора стала переможницею у своїй віковій категорії в престижному конкурсі "Міні Міс Всесвіт", що проходив у Туреччині. Участь у конкурсі приймали дівчата з 35 країн світу.

До цієї перемоги маленька красуня йшла впевнено - цьогоріч вона отримала титул “Юної міс Тернопіль-2011", і, ще до оголошення результатів, цікавилася в мами, якою буде корона. І корона стала її!  А згодом, 11 червня, Яна представляла Тернопіль вже на столичній сцені. На 13-му Національному фестивалі краси і таланту "Міні Міс Україна 2011" обдарована тернополяночка здобула титул "Міні Міс Талант".

І ось вчора - перемога найвищого рівня! На конкурсі Яну, звичайно ж, підтримувала мама, Любов Сорока. За її розповіддю,  Яна танцює, відколи звелася на ніжки. Спочатку перед телевізором, але зголом талант розвивався, і стало зрозуміло, що сцена - покликання дівчинки. Яна дуже артистична, любить виступати перед глядачами і поводиться на сцені граціозно, невимушено, органічно - тим і прихилила до себе серця чисельних уболівальників. Вона вірить у свої сили, а глядачі вірять в переможну силу її краси і таланту.

Редакція 0352.com.ua щиро вітає Яну з високим і почесним титулом і бажає, щоб щасливі тернопільські зорі наворожили їй ще багато-багато перемог!

«Міні-міс Всесвіту» стала 7-річна тернополянка (відео), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі