• Головна
  • Петро Гадз подарував автомобіль спеціалісту, який працює на фермі 30 років
12:47, 21 травня 2015 р.

Петро Гадз подарував автомобіль спеціалісту, який працює на фермі 30 років

Засновник агрофірми ТзОВ «Бучачагрохлібпром» знає, як заохотити фахівців працювати краще. Для цього Петро Гадз застосовує нові підходи у своєму згуртованому колективі. Днями за його дорученням керуючий молочно-товарним комплексом с. Пилява Володимир Саврій отримав новий автомобіль.
Ключі від «Ниви» вручив директор сільськогосподарського підприємства Іван Карачка. Як передбачено контрактом, п’ять років пан Володимир користуватиметься автівкою як службовим транспортом, а потім автомобіль стане його власністю.
Своєю роботою на фермі щасливий власник «Ниви» пишається, адже присвятив цьому 30 років свого життя. Звісно, сучасні умови праці та показники важко й порівняти з тими, що були за радянських часів.
- Зараз на фермі утримуємо 2030 голів ВРХ, з яких 955 корів, щодня виробляємо в середньому 15 тонн молока найвищої якості, - розповідає Володимир Саврій. -  Щоденно ми отримуємо близько 21 л молока від корови,  60% від загальної кількості корів дає по 25-26 літрів, а від корови-рекордсменки дістається по 44 літри за добу!
Додамо, що керуючий молочно-товарним комплексом отримав в подарунок автомобіль саме в час завершення завершення реконструкції і будівництва сучасної ферми у Пиляві. Це не перший знак вдячності за відданість своїй справі від Петра Гадза. Так, два роки тому таке ж авто заслужив і завідуючий соколівським молочно-товарним комплексом Іван Сенів. Започатковану іцініативу у ТзОВ «Бучачагрохлібпром» планують реалізовувати і надалі, адже впевнені – тут працюють справжні фахівці, які гідні найвищої похвали та винагороди.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Петро Гадз подарував автомобіль спеціалісту
Оголошення
live comments feed...