• Головна
  • У Тернополі грандіозний проект будівництва льодового палацу може завершитися пшиком
14:00, 24 травня 2015 р.

У Тернополі грандіозний проект будівництва льодового палацу може завершитися пшиком

Реалізація грандіозного проекту будівництва льодового палацу під знаком питання. А все тому, що з дня підписання проекту минуло півтора року, а роботи над об’єктом досі не розпочалися. Якщо протягом півроку інвестор так і не розпочне робіт, угоду з ним буде розірвано.

- Міська рада підписала угоду з інвестором, але якщо протягом двох років жодних кроків щодо реалізації проекту не було здійснено, місто має право розірвати договір. Це грузинська модель управління, - розповідає начальник управління стратегічного розвитку міста Юрій Дейнека. - Угода була підписана на початку 2014 року. Ми спілкувалися з інвестором, і він не відмовляється від проекту, але в той же час нічого не робить для його реалізації.

До слова, за аналогічним принципом було розірвано угоду з інвестором, який планував будувати торговий комплекс на майдані Перемоги, пише Номер один

- Насправді, технічно реалізувати цей проект було практично не можливо. Я особисто пропонував засадити майдан красивими деревами, встановити там лавочки і зробити відпочинкову зон. Та наразі там знаходяться бігборди, які приносять дохід у міський бюджет. Також була пропозиція встановити там маленькі торгові об’єкти. Але, відверто кажучи, у них немає потреби. Навпроти й так є багато магазинів, - заявляє пан Дейнека.

Тим не менше, роботи над об’єктом так і не розпочалися, тому з інвестором було розірвано угоду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #грандіозний проект будівництва #льодовий палац

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...