Махінації з інсуліном та бензином проводило Головне управління охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації

Прокуратура виявила порушення при проведенні державних закупівеньпід час проведення тендерних процедур у Головному управлінні охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації.Як з'ясувала перевірка, у лютому 2011 року було проведено одну процедуру закупівлі медичних препаратів за бюджетні кошти. З чотирьох пропозицій на конкурс із закупівлі лікарських препаратів із вмістом інсуліну та їх аналогів три не відповідали документації щодо кваліфікаційних та цінових пропозицій, а тому повинні бути відхилені. Чинною залишилась тільки одна пропозиція. Відповідно, комітет з конкурсних торгів повинен був відмінити процедуру закупівлі. Проте цього не було зроблено. Натомість, комітет вів документацію неналежним чином, а самі документи були неповними. Членів комітету з конкурсних торгів мають притягнути до відповідальності.

Крім цього, органами прокуратури області виявлені порушення вимог законодавства при здійсненні державних закупівель і в лікувальних закладах області.
Так, проведеною перевіркою дотримання законодавства при закупівлі пального за державні кошти однією із комунальних районних лікарень встановлено, що тендерним комітетом лікарні проведено оцінку тендерних пропозицій та визначення переможця торгів по закупівлі бензину.
Водночас, службові особи медичного закладу уклали з приватним підприємством договір, в якому взагалі не зазначили ціну на бензин та його кількість, погодившись на пропозицію підприємства щодо придбання бензину не за тендерною ціною, а за ціною, яка склалась на день реалізації продукції після 100% передоплати.
Внаслідок придбання пального по ціні, що істотно перевищувала тендерні пропозиції, лікарнею проведено зайві видатки державних коштів на суму понад 48 тис. грн.
Стосовно службовців ЦКРЛ прокурором району порушено кримінальну справу. На даний час справа направлена до суду.
Перевірки на вказаному напрямку тривають постійно, повідомлє сайт Прокуратури Тернопільської області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі