• Головна
  • Яндекс.Карти проводять конкурс для жителів Тернополя
13:00, 25 травня 2015 р.

Яндекс.Карти проводять конкурс для жителів Тернополя

 Цілий місяць — із 19 травня до 19 червня —користувачі можуть шукати на maps.yandex.ua помилки на карті міста та повідомляти про них Яндексу. Ті, хто знайдуть найбільше недоліків, отримають сувеніри. Конкурс влаштовано, щоб зробити карту Тернополя точною до дрібниць.

До розгляду приймаються повідомлення про відсутність вулиць, будівель та інших об’єктів, а також про помилки у їхніх назвах, формі, розташуванні, нумерації будинків, даних про організації. Якщо якусь будівлю або вулицю пошук на Яндекс.Картах не знаходить, це теж помилка. А от інформація про неточності на Панорамах або на Народній карті не розглядатиметься.

Повідомляти про помилки потрібно на [email protected] Кожну знайдену неточність варто докладно описати. А якщо до опису буде додано скриншот, посилання на офіційний документ, фото або відео, помилку буде зараховано за дві. Неіснуючі хиби, про які було повідомлено з метою накрутки, не враховуватимуться. Щоб надані у різних листах неточності були записані одному користувачеві, потрібно надсилати їх з однієї адреси. Результати конкурсу буде оголошено наприкінці червня.

Після закінчення змагання та нагородження переможців картографи Яндекса виправлять усі помилки, на які вкажуть користувачі, пише Доба. У результаті у жителів міста буде точна та актуальна карта Тернополя, а учасники побачать реальні плоди своєї праці.

Раніше конкурс уже проводився для карт Запоріжжя, просто зараз він триває для Вінниці та Житомира, а у майбутньому планується і для інших великих українських міст.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #Яндекс #карта #неточності

Коментарі

Оголошення
live comments feed...