• Головна
  • Прокуратура Тернопільщини кличе на допомогу
17:30, 25 травня 2015 р.

Прокуратура Тернопільщини кличе на допомогу

Прокуратура Тернопільщини закликає жителів Тернопільщини з проханням повідомляти про відомі факти правопорушень, вчинених проти учасників подій під час Революції Гідності, у тому числі надавати фото- чи відеоматеріали, на яких зафіксовано факти скоєння таких злочинів.

Нагадаємо, про дані факти написало вже не одне видання. А представники "Автомайдану", які завітали в прокуратуру напередодні звільнення з посади обласного прокурора, нагадали, як працівники ДАІ тиснули на перевізників, ускладнюючи добирання людей на Майдан до Києва.

Досі цим діям не дано правову оцінку.

На Житомирщині уже відкрили провадження, яке стосується організації службовими особами органів державної виконавчої влади під час проведення Революції Гідності масових заходів на підтримку влади колишнього Президента України Віктора Януковича на центральних майданах міст Києва та Житомира. Слідчими перевіряються факти підбору та залучення осіб, так званих «тітушок".

Аналогічні речі мали місце і на Тернопільщині. Однак прокуратура робить вигляд, що нічого не було.Принаймні про порушення якихось проваджень в прокуратурі не звітують.

Натомість вкотре закликають. Як зазначив в. о. прокурора області Олег Галицький, "важливим завданням для органів прокуратури залишається встановлення винних осіб у вчиненні перешкоджання волевиявленню громадян під час Революції Гідності та притягнення їх до передбаченої законодавством кримінальної відповідальності".

Хочеться вірити.

Наразі в прокуратурі обіцяють, що за кожним таким повідомленням, за наявності законних підстав, буде вжито заходи прокурорського реагування.

Також інформацію можна подати з допомогою інтернету. На діючий у Генеральній прокуратурі України «Реєстр проваджень про злочини під час Революції Гідності» http://rrg.gp.gov.ua/. У ньому зведено всі кримінальні провадження, що стосуються протидії протестним акціям, які розслідуються Генеральною прокуратурою України, слідчими підрозділами територіальних прокуратур та слідчими органів внутрішніх справ. Важливим розділом для слідства у цьому реєстрі є – «допомога слідству». Тому ще раз наголошуємо, що кожен відомий громадянам факт про правопорушення, вчинений під час Революції Гідності допоможе при розслідуванні цих злочинів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокуратура #Галицький

Коментарі

Оголошення
live comments feed...