
15:46, 12 жовтня 2011 р.
Тернопільський студент Микола Лютий здолав суперників по армреслінгу
Понад 200 спортсменів із 19 регіонів України змагались у м.Севастополь на Кубку України з армспорту. На змаганнях відзначився студент Тернопільського національного економічного університету Микола Лютий, який у надважкій категорії понад 110 кілограм виборов ІІ місце на праву руку.
При цьому він поступився в фінальній сутичці багаторазовому чемпіону світу Олексію Семеренку з міста Кривий Ріг.
У півфінальному поєдинку наш спортсмен отримав впевнену перемогу над чемпіоном світу серед студентів Олексієм Курдечею з міста Києва.
Тренує Миколу Заслужений майстер спорту України, багаторазовий чемпіон світу Андрій Пушкар, повідомляє Управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:57, 20 серпня
16:45, Вчора
21:08, 10 вересня
14:25, 11 вересня
12:08, 15 вересня