10:40, 27 травня 2015 р.

Діаспора підтримує бійців АТО

Тернополяни, які вже роками живуть в Канаді, зорганізувались задля підтримки наших вояків. Щомісяця наші земляки передають речі для бійців АТО. Військова форма, берці, спорядження – все це збирають чи закуповують, а потім доправляють в Україну з Канади.

Передані з-закордону речі бійці можуть отримати в офісі ГО "Самопоміч", яка співпрацює з діаспорою. Також частину одягу, взуття та амунціїї учасники організації доправляють на передову.

- Дуже важливо, що українці, які за тисячі кілометрів від війни, не відсторонились, а навпаки об'єднались і долучаються до підтримки війська, - говорить голова міської "Самопомочі" Андрій Грицишин. - Особлива подяка родині Король, які змогли зорганізувати українців в Канаді. Вояки, які приходять до нас за речима, чи яким передаємо потрібне - дуже вдячні за таку допомогу. Ми всі, і ті хто в Україні і ті хто за кордоном, повинні пам'ятати, що підтримка армії та волонтерство – життєво необхідні. Говорити: "А куди йдуть мільйони з бюджету" звісно можна і треба, але краще при цьому і допомагати.

Саме тому приоритетним напрямком "Самопомочі" є підтримка учасників АТО.
- Приміром учасниця нашого осередку Оксана Бачинська шила термобілизну, а інші активісти закуповували форму, - говорить пан Андрій. - Нещодавно почав діяти Центр підтримки родин учасників АТО та їх родин, який координує в минулому розвідник 128-ої гірсько-піхотної бригади Віталій Фидрин. На гаражному розпродажі зібрали необхідні кошти на закупівлю автомобілів в зону бойових дій. Постійно діє юридична консультація для учасників АТО і їх рідних. До всіх цих процесів можуть долучатися тернополяни, тоді ефект буде значно більшим.

ДОВІДКА. Якщо маєте намір долучитися до підтримки військових або ж потребуєте такої помочі, звертайтесь в офіс "Самопомочі", що на Руській, 52. Телефон для довідок 52-27-27.

Діаспора підтримує бійців АТО, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#самопоміч Тернопіль #самопоміч в Тернополі #волонтери Тернопіль #Андрій Грицишин #Андрій Грицишин Самопоміч

Коментарі

Оголошення
live comments feed...