• Головна
  • У Тернополі працівники лікарні вже більше місяця не отримують зарплати
18:00, 27 травня 2015 р.

У Тернополі працівники лікарні вже більше місяця не отримують зарплати

Працівники відділкової залізничної лікарні вже більше місяця не отримують зарплати. Пов’язано це з тим, що обласна рада не виділила частину коштів на утримання цього закладу, як це було узгоджено раніше.

Ще в лютому між обласною радою і міською радою була затверджена угода про спільне фінансування медзакладу, і на основі цього міськрада прийняла лікарню у комунальну власність. З обласного бюджету мали виділити 4,5 мільйони гривень, а 3,5 мільйона – з міського бюджету. Місто кошти на утримання мед закладу виділило, а депутати обласної ради рішення про трансфер коштів не прийняли до цього часу, пише За Збручем

- Є підписаний договір, відповідно до якого обласна рада зобов’язана перерахувати більше чотирьох мільйонів гривень на фінансування залізничної лікарні, – каже Сергій Надал, міський голова. – Йдеться про фінансування працівників, які працюють в районах, бо всі райони відмовились брати на себе фінансування відділень залізничної лікарні. Ми давали гроші з міського бюджету на лікарню, і вони їх пропорційно розділяли між всіма працівниками, в тому числі і на тих, хто працює в районах. В результаті, ті хто працює в Тернополі тепер недоотримують зарплати.

Щоб вирішити проблему, у міськраді вирішили фінансувати виключно тих, хто працює в Тернополі. Відповідне рішення прийняли на черговому засіданні виконкому

- У зв’язку із невиконанням обласною радою своїх зобов’язань щодо фінансування залізничної лікарні виникла критична ситуація в оплаті праці працівникам залізничної лікарні, – пояснює Ростислав Левчук, начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення міськради. – Затримка в зарплаті становить більше місяця. Рішення, прийняте на виконкомі зобов’язує головного лікаря закладу забезпечити виплату заробітної плати працівникам закладу в межах кошторисного призначення на оплату праці на 2015 рік, виплату зарплати проводити тільки працівникам, які надають медичну допомогу населенню міста Тернополя та вжити вичерпних заходів щодо оптимізації чисельного складу та утримання фактичної чисельності працівників в межах затвердженого фонду оплати праці на 2015 рік.

Відділ охорони здоров’я та медичного забезпечення міськради також звернувся у Міністерство охорони здоров’я України та Міністерство інфраструктури України щодо проблем функціонування залізничної лікарні у Тернополі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #лікарня #зарплата

Коментарі

Оголошення
live comments feed...