• Головна
  • З ініціативи Михайла Головка парламент заборонив російським військам переміщатися Україною
09:37, 28 травня 2015 р.

З ініціативи Михайла Головка парламент заборонив російським військам переміщатися Україною

21 травня 2015 року на сесії Верховної Ради України народні депутати підтримали законопроєкт свободівців (№ 0015) про денонсацію угоди між Україною та Російською Федерацією про транзит через територію України військових формувань РФ, які тимчасово перебувають на території Республіки Молдова.

"Цим законопроєктом свободівці вимагають заборонити транзит військових Російської Федерації до Республіки Молдова і назад. Це, власне, слід було зробити ще рік тому, коли тільки починався російсько-український конфлікт. Нині можливість вільного перетину території України для військових ворожої держави виглядає просто абсурдно. Враховуючи фактичну участь військових формувань РФ у військових діях на Сході України проти Збройних Сил України на боці терористів, доцільним є денонсувати цю Угоду як таку, фактичне виконання якої несе пряму загрозу національній безпеці та територіальній цілісності України", - зазначив, представляючи законопроєкт, народний депутат України від ВО "Свобода" Михайло Головко.

Зрештою, ініціятиву депутатів-свободівців підтримала більшість парламентарів. За відповідний законопроєкт проголосували 265 народних депутатів. Таким чином Україна нанесла важкий удар по 14-й армії Росії, яка зараз перебуває у Придністровї з миротворчою місією і тепер немає транспортного сполучення із РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#З ініціативи Михайла Головка
Оголошення
live comments feed...