Майбутня зима буде першою зимою нового льодовикового періоду

«Слід готуватися до сильних і затяжним холодів», - прогнозують британські фахівці, передає Експрес. Вони зробили свої висновки на основі аналізу океанських змін температури і інтенсивності течій Атлантичного океану, які, на думку вчених, визначають характер зими в країнах Європи, включаючи європейську частину Росії.

Більше того, альтернативне фундаментальне дослідження Метеорологічної служби Великобританії, яка входить до складу Міністерства оборони, свідчить, що Європа, «можливо, входить в новий малий льодовиковий період, коли значно впаде середньодобова температура повітря».

Подібне різка зміна клімату Європи вже спостерігалася 300 років тому, коли незвично холодні зими стояли протягом декількох десятиліть.

Різні державні служби Великобританії, включаючи дорожні й транспортні, вже отримали розпорядження відповідних міністерств про необхідність готуватися до морозної і сніжної зими. Влада 350 міст Англії і Уельсу закуповують зараз на світовому ринку технічну сіль для обробки доріг. Значна кількість цієї солі придбавається у російських постачальників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі