• Головна
  • Андрій Грицишин: «Мета «Інституту розвитку міста» - збудувати Терноліль, в якому хочеться жити»
13:30, 28 травня 2015 р.

Андрій Грицишин: «Мета «Інституту розвитку міста» - збудувати Терноліль, в якому хочеться жити»

Кожен тернополянин має долучитися до управління містом, визначити пріоритети подальшого розвитку Тернополя. Саме з цією метою «Самопоміч» започаткувала у Тернополі «Інститут розвитку міста». Про це заявив голова тернопільського об’єднання “Самопоміч” Андрій Грицишин.

За його словами, мета «Інституту розвитку міста» - збудувати Теронопіль, в якому хочеться жити.

«Зараз можна виділити два головних напрямки роботи Інституту. Перший напрямок - це упорядкування земельних питань таким чином, щоб громада мала вплив на розпорядження міською землею. Щоб не було несподіванок у вигляді появи магазину там, де мав бути парк. Другий напрямок — це розвиток інституту об’єднань співвласників будинків. Це інструмент збільшення впливу кожного з нас на конкретні речі. На прибирання вулиць. На економію коштів на комунальних витратах», - зазначив керівник тернопільської «Самопомочі».

«Третій і найголовніший напрямок роботи «Інституту розвитку міста» - спільно розробити стратегію розвитку міста. Однак, визначати стратегію подальшу стратегію розвитку міста має вся громада Тернополя», - переконаний громадський діяч.

«Кожна стратегія має шанс на успіх лише тоді, коли вона твориться тими людьми, які впроваджують її в життя. Тому тернопільська «Самопоміч» запрошує всіх активних до роботи «Інституту розвитку міста». Бо хто, як не ми, повинні дбати про те, в якому місті будуть жити наші діти», - підсумував Андрій Грицишин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#самопоміч Тернопіль #самопоміч в Тернополі #Андрій Грицишин
Останні новини
ТОП новини
"В Україні ніхто не чекав такої зміни погоди, прогноз приголомшив навіть синоптиків": чи буде мороз у -23 градуси і снігопад
"Чоловіків відправлять у ТЦК масово за новим способом, цих людей призвуть прямо з 1 березня": відстрочка і мобілізація
"В Україні видаватимуть тимчасові посвідчення замість паспортів": що відбувається і кого це стосується?
"Потужний холод пре в Україну, лютий снігопад накриє цю область": де буде мороз у -22 градуси та дощ?
Оголошення
live comments feed...