• Головна
  • Благодійники з Канади допомогають тернопільським потребуючим
08:30, 29 травня 2015 р.

Благодійники з Канади допомогають тернопільським потребуючим

П’ятдесят інвалідних візків передали благодійники Канади тернопільським потребуючим. Частину сьогодні передали у дитячу міську лікарню, решту розподілять між літніми людьми. Опікується допомогою благодійний фонд “Карітас”.

Інвалідні візки для тернопільських потребуючих передала сьогодні канадаська громадська організація, яка займається благодійництвом, під назвою “Лицарі Колумба”. Представник організації – Едвард. Сам він із Колумбії, його бабуся та дідусь – із Тернополя, повідомляє тв4.

– Ця можливість, що я можу допомогти людям, які живуть тут, надзвичайно великий шанс для мене. Оскільки, навіть не зважаючи на те, що я з Канади, всеодно, маючи коріння з України, я відчуваю, що я їм допомагаю і це приносить мені велике задоволення, – говорить представник громадської організації “Лицарі Колумба” Едвард.

Прийняв допомогу тернопільський благодійний фонд “Карітас”, який її розподілить серед потребуючих. Частину сьогодні віддали на потреби дитячої міської лікарні.

– Для тих діточок, які є в лікарні довший час, і ведуть малорухомий спосіб життя. Часом, за словами лікарів, бітьки навіть їх носять на руках на процедури чи на інші маніпуляції, – говорить директор Тернопільського благодійного фонду “Карітас” отець Андрій Марчук.

Є візки і для дорослих. Їх подарують літнім людям, які є учасниками проекту “Домашня опіка” тернопільського “Карітасу”.

– Також ми поїдемо в колишній дитячий будинок пресвятої родини, тепер він вже називається Дім милосердя святої Вероніки, яким опікуються сестри-монахині воплоченого слова, це їхнє згромадження. Вони займаються також старенькими престарілими людьми. Там також є така потреба у цих візочках, – каже отець Андрій.

Кілька інвалідних візків залишать при “Карітасі”, їх надаватимуть у тимчасове користування потребуючим людям.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #благодійники з Канади #інвалідний візочок

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...