• Головна
  • У Тернопільському районі – 23 мільйонери
10:00, 30 травня 2015 р.

У Тернопільському районі – 23 мільйонери

В об’єднаній податковій інспекції підбили підсумки деклараційної кампанії, яка закінчилася 1-го травня. Кажуть, цьогоріч декларантів-мільйонерів в нашому районі побільшало.

 ВОЛОДИМИР ГУЗЕНКОВ, начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Тернопільської ОДПІ ГУ ДФС в області: «Серед тих громадян, які подали декларації, були зобов’язані подати декларації, 23 громадянина задекларували доходи більше 1-го мільйона гривень. Ними всього задекларовано 73 мільйона гривень. Відповідно від них, місцеві бюджети отримають близько півтора мільйона гривень податку».

Загалом, в Тернопільському районі громадяни задекларували 181 мільйон гривень доходів. З цієї суми вони заплатять у казну майже 8 мільйонів, передає ІНТБ. 

 ВОЛОДИМИР ГУЗЕНКОВ, начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Тернопільської ОДПІ ГУ ДФС в області: «І ми, і громадяни, ставимось до цього вкрай відповідально, адже це сплата не тільки належних платежів з отриманих доходів, но і можливість громадян повернути податок, який був сплачений ними, і вони мають право скористатися податковою знижкою».

Право на податкову знижку зберігається у громадян  до кінця року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #мільйонери

Коментарі

Оголошення
live comments feed...