• Головна
  • На Тернопільщині понад 4 тисячі домогосподарств отримали субсидії
18:00, 30 травня 2015 р.

На Тернопільщині понад 4 тисячі домогосподарств отримали субсидії

Більше 20 тисяч домогосподарств Тернопільщини подали документи на отримання субсидій за новим порядком. Наразі, схвальну відповідь отримали  більш, як чотири тисячі звернень. Натомість вже з червня жителям області почнуть надходити платіжки на послуги за новими тарифами. А субсидії на них, багато-хто не отримав і досі.

ВАДИМ БОЯРСЬКИЙ, директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА: «Субсидія призначається на протязі 10 днів управлінням соціального захисту, після надходження останньої відповіді, від останньої організації, в яку було надіслано запит про вашу інформацію. Тобто, ви подаєте заяву і декларацію, управління надсилає у всі обслуговуючі організації, які вас обслуговують, які вам надають послуги, надсилають всім запити і після надходження останнього документу, від тієї організації, яка вас обслуговує, є 10 днів – термін, в який призначується субсидія».

Вадим Боярський каже, затримки з надходженням субсидій можливі, але якщо заява подана в травні – червні, субсидію нарахують з квітня, передає ІНТБ

ВАДИМ БОЯРСЬКИЙ, директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА: «Якщо людина сплатила вже за послуги у повному обсязі, а призначена субсидії, відповідно з квітня, так як за квітень вже фактично всі розрахувалися і буде призначення з квітня. Ці гроші, кошти на субсидії нікуди не діваються, тобто, ті, які оплачені, і на які прийде субсидія на квітень можуть використовуватися в рахунок обов’язкових платежів чи уплати природного газу, чи електроенергії і використовуватися в наступні періоди опалення, використання послуги чи використання субсидії».

Водночас, Вадим Боярський заспокоїв громадян: ні персональних даних, ні інформації про доходи управління соціального захисту не розголошуватиме, оскільки немає такого права.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #субсидії

Коментарі

Оголошення
live comments feed...