Сашко Положинський кинув виклик тернопільській негоді

Сьогодні на Театральному майдані відбувся фінал козацького проекту «Мій лицарський хрест», першого у такому роді реаліті-шоу в Україні, яке влаштував тернопільський телеканал ІНТБ.
В остаточному поєдинку зійдуться Михайло Федорик, Максим Маркуш і Роман Леськів. Ці хлопці входять у групу фіналістів за голосуванням. З урахуванням фізичного стану бійців, журі обрало ще 4 учасники: це – Борис Підперигора, Назар Процаюк, Дмитро Рибачок і Андрій Волянюк. Надаватимуть наснаги хлопцям підтримка тернополян та запальні ритми від "Тартака".
Незважаючи на холод та дощ, свято зібрало чимало глядачів. Аби зігрітися, вони танцюють та чільно гуртуються накволо сцени - але не розходяться. Адже перед ними виступає кумир україномовної естради, патріот Сашко Положинський. Хлопці з "Тартака" гріють словами своїх пісень тернополян, активними танцювальними рухами намагаються зігрітися самим. До слова, для гурту зустрічати свято Покрови у Тернополі, вітати жителів міста із Днем козацького війська стало вже традицією, адже вони гостюють у нас 14 жовтня вже вдруге поспіль.

Сашко Положинський кинув виклик тернопільській негоді, фото-1
Сашко Положинський кинув виклик тернопільській негоді, фото-2
Сашко Положинський кинув виклик тернопільській негоді, фото-3
Сашко Положинський кинув виклик тернопільській негоді, фото-4
Сашко Положинський кинув виклик тернопільській негоді, фото-5
Сашко Положинський кинув виклик тернопільській негоді, фото-6
Сашко Положинський кинув виклик тернопільській негоді, фото-7
Сашко Положинський кинув виклик тернопільській негоді, фото-8
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі