• Головна
  • У Тернополі може буде проведена Ліга Європи?
20:00, 6 червня 2015 р.

У Тернополі може буде проведена Ліга Європи?

У наступному єврокубковому сезоні Федерація Футболу України буде ініціювати від УЄФА допущення Дніпропетровська та Полтави до матчів єврокубків. 

Про це на зустрічі з журналістами заявив президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

“Ми будемо готувати документи в УЄФА, щоб на наступний сезон допустили до матчів єврокубків Дніпропетровськ та Полтаву. Саме міста тих команд, які будуть грати в єврокубках. Наразі УЄФА дозволює проводити матчі єврокубків лише в Києві та у Львові.

Тепер варто підготувати гарну документальну базу, щоб довести комісії УЄФА, що ці стадіони безпечні та відповідають усім вимогам поєдинкам єврокубків. Серед резервних міст можуть бути заявлені Черкаси та Тернопіль, – цитує Павелка сайт Чемпіон.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #Ліга Європи #футбол
ТОП новини
"Вся техніка в домі згорить миттєво, в Україні почалися масштабні перепади напруги": що треба зробити, поки не пізно
"Вночі вдарить -22 градуси морозу": синоптики сказали, коли в Україну нарешті прийде потепління
"Цей побутовий прилад споживає енергію, як 65 холодильників": є у будинку кожного українця, відключення світла неминучі
"Затвердили нові тарифи на світло з 1 лютого, ціна на електроенергію приголомшила українців": яка вартість 1 кВт-год?
Оголошення