Голова Тернопільської ОДА Хоптян став лицарем та ... брюнетом

На засіданні Великої козацької ради, що відбулася цими вихідними у Збаражі в рамках святкування 800-річного ювілею міста, українські козаки прийняли рішення нагородити Валентина Хоптяна найвищою козацькою відзнакою «Лицар України».

Вручили відзнаку під час урочистого відкриття пісенного фестивалю «Байда». Передаючи нагороду, Верховний отаман Українського козацтва Ігор Вардинець зауважив, що таким чином «визнали роботу голови облдержадміністрації в напрямку відновлення та активізації діяльності обласної координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва».

Зміни у статусі не єдині зміни, які спіткали Голову Тернопільської ОДА. Сивочолий раніше Валентин Антонович радикально змінив зачіску. З новою, каштанового кольору чуприною, керівник області, мабуть, почувається впевненіше на різноманітних урочистих чи офіційних заходах, як от презентація книги "Збараж-800".

Гортаючи сторінки книги, де вміщено чимало фотографій та зображено старовинних карт, частина з яких публікується вперше, голова Обласної державної адміністрації зазначив, що ця книга, безумовно, зацікавить не лише дослідників історії цього старовинного міста, але й усіх, кого цікавить минувшина і сьогодення Тернопільщини, повідомляє сайт Тернопільської ОДА.

«Думаю, що цікавим це видання буде й для гостей області, адже тут подані цікаві факти, інформація про архітектурні, історичні, духовні пам’ятки», - каже оновлений в іміджі Валентин Хоптян.

Присутній на презентації керівник видавництва «Новий колір», де побачила світ книга, Богдан Куневич розповів, що цей проект є спільною ініціативою згаданого підприємства та Національного заповідника «Замки Тернопілля».

Голова Тернопільської ОДА Хоптян став лицарем та ... брюнетом, фото-1
Голова Тернопільської ОДА Хоптян став лицарем та ... брюнетом, фото-2

фото - "20 хвилин"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі