Тернополяни стануть морально стійкішими: секс і еротику візьмуть під контроль

Верховна Рада України прийняла законопроект про внесення змін до закону "Про захист суспільної моралі". Документ спрямований на регулювання відносин, пов'язаних із виробництвом та обігом продукції, що негативно впливає на фізичний, інтелектуальний, моральний та психологічний розвиток людини.

Законопроект встановлює низку положень щодо заборони виробництва та обігу продукції, що завдає шкоди суспільній моралі, заборони на розміщення та поширення в телекомунікаційних мережах продукції, що завдає шкоди суспільній моралі, захисту дітей від негативного впливу такої продукції.

Пропонується, щоб законопроект поширювався на діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування у сфері контролю, моніторингу та реагування щодо продукції та видовищних заходів, які завдають шкоди суспільній моралі, продукції сексуального та еротичного характеру, видовищних заходів еротичного характеру.

Законопроект має охопити діяльність фізичних осіб, об'єднань громадян та суб'єктів господарювання незалежно від форм власності, пов'язаних із обігом продукції та показам видовищних заходів, що завдають шкоди суспільній моралі. Дія закону не поширюватиметься на обіг виробів сексуального характеру медичного призначення.

Пропонується встановити, що державну політику у сфері захисту суспільної моралі, законодавчих основ її реалізації та гарантії правового захисту працівників цієї сфери визначає Верховна Рада України та президент, а Кабінет Міністрів України забезпечує реалізацію державної політики у сфері захисту суспільної моралі, координує діяльність міністерств та інших центральних органів державної та виконавчої влади у цій сфері.

Для забезпечення захисту суспільної моралі від негативного впливу продукції обмеженої або забороненої цим законом, здійснення заходів щодо утвердження моральності в суспільстві створюється Національна комісія з питань суспільної моралі - спеціальний колегіальний державний орган.

Згідно із законопроектом, Національна комісія з питань захисту суспільної моралі здійснює публічний розгляд звернень фізичних, юридичних осіб, об'єднань громадян, органів державної влади та місцевого самоврядування щодо порушень вимог цього закону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі