• Головна
  • Тернополянин заплатив лікарю 1200 гривень хабара за ухилення від мобілізації
11:00, 17 червня 2015 р.

Тернополянин заплатив лікарю 1200 гривень хабара за ухилення від мобілізації

За сприяння в ухиленні від мобілізації, лікар заплатить штраф та поверне отриману неправомірну вигоду.

Прокуратура міста Тернополя підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно лікаря-кардіолога одного з медичних закладів м. Тернополя, який обвинувачується в одержані неправомірної вигоди.

Так, медичний працівник отримав неправомірну вигоду у сумі 1200 гривень за проведений медичний огляд та діагностування у призовника захворювання, через яке він буде визнаним непридатним для проходження військової служби у Збройних силах України.

Протиправну діяльність лікаря викрили працівники прокуратури міста спільно зі співробітниками міліції після отримання медиком неправомірної вигоди.

Вироком суду останнього визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення та призначено покарання у виді штрафу у сумі 8500 гривень із спеціальною конфіскацією неправомірної вигоди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернополянин заплатив лікарю 1200 гривень хабара за ухилення від мобілізації
ТОП новини
"Українці отримають відразу дві пенсії до 1 червня, виплати чекають своїх пенсіонерів": хто має на право і що треба зробити
"Сніг і дощ пруть в один з регіонів України, зима та похолодання знову ввірветься до регіону": гроза і злива накриє автомобілі
"ТЦК збирається призвати ці групи населення, названо вік та інші ознаки чоловіків": їх чекають повістки, штрафи і мобілізація
"В Україні назвали тариф на електроенергію з 1 червня, не всі готувалися до такої ціни": скільки слід платити за 1 кВт*год
Оголошення
live comments feed...