• Головна
  • На Тернопільщині юнак потрапив у лікарню після невдалої спроби нарвати черешень
15:00, 26 червня 2015 р.

На Тернопільщині юнак потрапив у лікарню після невдалої спроби нарвати черешень

На Кременеччині 21-річний хлопець потрапив у лікарню після невдалої спроби нарвати черешень. Трапилось це вчора, 25 червня.

За оперативною інформацією медиків, травмувався молодик внаслідок падіння з черешні на території власного домогосподарства, що в селі Великі Млинівці. Його негайно шпиталізували до Кременецької ЦРКЛ та поставили діагноз «Тупа травма живота, грудної клітки, голови».

З того ж села вчора в району лікарню потрапив 5-річний хлопчик. Він впав на території свого помешкання, що спричинило перелом правого променевого зап’ястного суглобу.

Загалом, через власну необережність вчора до медзакладів краю потрапило п’ятеро людей, двоє з яких неповнолітні, повідомляє сайт Тернополяни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #лікарня #черешні
ТОП новини
"Тариф на світло зменшиться у 2 рази восени": названо умову для початку дії нової ціни за 1 кВт·год
"За кілька тижнів планували вітати її з ювілеєм": обірвалося життя однієї з керівниць КП «Тернопільводканал»
"ТЦК не відпустить 60-річних чоловіків з однією професією, нові заходи накриють пенсіонерів на вулицях": мобілізація та ВЛК
"З 1 вересня ця категорія чоловіків повністю втратить бронювання, ТЦК готує заходи для вилову": їх жде мобілізація і війна
Оголошення