Тернопільська облрада профспілок стала репрезентативною

Тернопільська обласна рада профспілок стала першою серед всіх  діючих в області профорганізацій та об’єднань роботодавців, що пройшли процедуру підтвердження репрезентативності в порядку, передбаченому Законом України “Про соціальний діалог в Україні”.

Так, за інформацією прес-служби обласної ради, профспілковим рішенням відділення Національної служби посередництва і примирення в Тернопільській області від 14 жовтня 2011 року підтверджено репрезентативність обласного профоб’єднання.

Урочиста подія з вручення свідоцтва про репрезентативність пройшла на засіданні Президії обласної ради профспілок за участі представників відділення НСПП в Тернопільській області.

Начальник вищезазначеного відділення п. Наталія Шершньова вручила Свідоцтво про репрезентативність за №1 голові обласної ради профспілок п. Андрію Присяжному.
Згідно із чинним законодавством України, Тернопільська обласна рада профспілок визнана такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.

Тернопільська облрада профспілок стала репрезентативною, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі