• Головна
  • Сьогодні головна аудиторія сайту тернопільської міськради – москвичі та «донецькі»
17:00, 29 червня 2015 р.

Сьогодні головна аудиторія сайту тернопільської міськради – москвичі та «донецькі»

Учора хакери зламали сайт Тернопільської міської ради, виставивши на головній сторінці герб Радянського союзу та червоний прапор, а також гасла та ролик принижуючого змісту щодо українців.

Як повідомила в Фейсбуці керівник прес-служби мерії Катерина Калуш, злам відбувся з кримських IP-адрес.

«Офіційний сайт міської ради піддається потужній хакерській DDOS-атаці. Листи на СБУ та УМВС готуємо. Заходи безпеки підсилюємо», – написала учора Катерина Калуш.

На сьогодні роботу стайту міської ради відновлено. Однак після вчорашньої вихідки хакерів змінилася аудиторія.

«Цікава статистика відвідувачів офіційного сайту Тернопільської міської ради rada.te.ua за сьогодні: Москва, Мінськ, Донецьк, Луганськ...Сайт працює, але доступ до адмінки заблокований, технічні роботи тривають», – повідомила Калуш.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сайт #хакери
ТОП новини
Найдовший будинок у світі знаходиться в Україні: 3-кілометровий "вулик", який будували 11 років
В Україні посилюють перевірки цих категорій людей: до кого інспектори можуть особисто прийти додому
Третя потерпіла заявила про ускладнення після операції відомої в Тернополі лікарки: жінка закликає бути обережними
"Розкрито план ТЦК, мобілізація масово накриє цю групу українців": штрафи і повістки чекають їх неминуче, далі ВЛК і ЗСУ
Оголошення