• Головна
  • Новопризначений прокурор озвучив умови, за яких в області покарають антигероїв революції
10:30, 2 липня 2015 р.

Новопризначений прокурор озвучив умови, за яких в області покарають антигероїв революції

Новопризначений прокурор області Олександр Мартинюк заявляє, що органи прокуратури готові дати оцінку незаконним діям посадовців, які організовували в області людей для виїзду на київський Антимайдан, «тітушок», а також перешкоджали виїзду організованих груп на Майдан.

Однак лише в тому випадку, якщо хтось звернеться із заявою і повідомить про конкретні факти.

«Звертаюся до громадськості – якщо є відомості, повідомляйте, будемо реагувати. Але це мають бути не голослівні заяви, а конкретні факти, які можуть лягти в основу кримінального провадження. Деякі радикально настроєні особи заявляють, що все треба робити негайно, без суду і слідства. Так не може бути. Все треба робити в правовому колі», – окреслив позицію прокуратури Олександр Мартинюк.

Він додав, що готовий особисто прийняти активістів та волонтерів, у яких є факти щодо незаконних дій конкретних осіб під час Революції Гідності. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Олександр Мартинюк

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Трійця 2025: коли святкуємо Зелені свята та які традиції збереглися
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Оголошення
live comments feed...