Хоптян перетворює Партію регіонів у родинне гніздо?

Традиція теперішніх високопосадовців “записувати” в партію влади своїх родичів та нащадків знайшла продовження на Тернопіллі. Як повідомляє За Збручем, услід за сином гаранта вирішив “присвятити себе служінню Партії Регіонів” і син тернопільського намісника Януковича Валентина Хоптяна. Урочисте посвячення в “лицарі” партії влади відбулося на конференції, після якої  Валентин Хоптян очолив партійний осередок. Для цього намісник Януковича надав слово “емісару з Києва” – Володимиру Рибаку – щоб видати парквитки новим членам, мовляв, церемонія такій обстановці в і за участю такої людини їм запам’ятається надовго.

Першим партквиток отримав… син голови ОДА Вадим Хоптян. Матір (вона ж голова Гусятинської райради та Гусятинської районної організації ПР) привітала його із знаменною подією поцілунком.

Після Вадима Хоптяна партквитки отримали ще близько 10-ти молодих людей віку сину губернатора. Чи опиняться на вагомих посадах в партії члени вже нової родини стане зрозуміло незабаром.

Нагадаємо, що раніше “регіоналами-депутатами” були виключно родичі попередника Хоптяна на партійній посаді – нардепа Ореста Муца. В міській раді під прапором ПР засідає ціла родинна група Муца і його родичів. Крім того, депутатом Тернопільської міськради від ПР є син львівського губернатора Михайла Цимбалюка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі