• Головна
  • Нова місцева влада на Тернопільщині керуватиме лише 2 роки?
11:00, 3 липня 2015 р.

Нова місцева влада на Тернопільщині керуватиме лише 2 роки?

Внесений до Верховної Ради Президентом України Петром Порошенком проект змін до Конституції України передбачає проведення чергових місцевих виборів у жовтні 2017 року.

Про це йдеться в проекті закону, текст якого розміщений на сайті ВР, повідомляє Укрінформ.

"Наступні чергові місцеві вибори – вибори голів громад, депутатів рад громад, районних, обласних рад проводяться в останню неділю жовтня 2017 року", - йдеться у документі.

Районні, обласні ради до набуття повноважень районними, обласними радами, обраними на наступних чергових місцевих виборах у жовтні 2017 року, продовжують здійснювати такі повноваження: затверджують програми соціально-економічного та культурного розвитку відповідних областей і районів та контролюють їх виконання; затверджують районні і обласні бюджети, які формуються з коштів державного бюджету для їх відповідного розподілу між територіальними громадами та контролюють їх виконання тощо.

Сільські, селищні, міські голови до набуття повноважень головами громад, обраними в утворених Верховою Радою громадах, продовжують здійснювати повноваження.

Повноваження сільських, селищних, міських голів та депутатів місцевих рад, обраних на чергових виборах у жовтні 2015 року та місцевих виборах у період з жовтня 2015 року до жовтня 2017 року, припиняються з дня набуття повноважень, відповідно, головами громад, радами громад, районними та обласними радами, обраними на наступних чергових місцевих виборах у жовтні 2017 року.

Зміни наберуть чинності, у разі їх ухвалення, через три місяці з дня опублікування.

Нагадаємо, місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня поточного року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#закон #вибори

Коментарі

ТОП новини
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"Тарифи на світло та газ з 1 червня, такого від цін українці не чекали": людям розповіли, скільки доведеться платити влітку
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Оголошення
live comments feed...