• Головна
  • Почали оприлюднювати списки чоловіків, яких розшукують військкомати Тернопільщини
13:20, 14 липня 2015 р.

Почали оприлюднювати списки чоловіків, яких розшукують військкомати Тернопільщини

Тернопільський обласний військовий комісаріат почав надсилати місцевим ЗМІ списки чоловіків, яких просять з’явитися для медогляду та уточнення даних. Перша “порція” містить два десятки прізвищ мешканців Тернополя та Шумського району.

Зазначається, що ці чоловіки або не були оповіщені, або ж не з’явилися у військкомат. У військкоматі наголошують, що якщо ці особи не прибудуть протягом тижня, то наступного разу оприлюднять їх місця роботи та посади, пише ЗЗ.

«Військові комісаріати Тернопільської області запрошують нижчепойменованих військовозобов’язаних, які за різних причин були не оповіщені, або не прибули у військкомати, для уточнення облікових даних і проходження медичного огляду. При собі мати військовий квиток, або документ, який виданий взамін військового квитка, та всі підтверджуючі документи щодо стану здоров’я.

При неприбутті вказаних осіб протягом тижня до відповідних військових комісаріатів, у наступному номері газети буде надруковано повторне оголошення з вказаними уточненими даними про військовозобов’язаних, а саме: місця роботи та посади», – йдеться у зверненні від обласного військового комісаріату.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Cписки чоловіків #розшукують військкомати Тернопільщини
Оголошення
live comments feed...