Тернопільський письменник Олександр Вільчинський презентував книгу

- У повісті описана середина 1970-тих, хлопці, школярі, які викопали на узбіччі криївку, - так розповідає про свою нову книжку тернопільський письменник Олександр Вільчинський. - Оскільки йдеться про перехідний вік, 14-16 років, звичайно, у них є якісь перші думки про дівчат, які в сусідньму селі красивіші, про один мотоцикл на чотирьох...

Його герої грають у футбол, у війну, рибалять, а влітку працюють у колгоспній будбригаді... А ще вони мають спільну таємницю, яка їх об'єднує - власну криївку, - повідомляє 20 хвилин.

Презентація книги Олександра Вільчинського “Криївка” відбулася 27 жовтня у книгарні “Є”. "Криївка", як розповідає автор, мала бути продовженням до "Останнього героя", розповідає автор.

- Коли я розповів цю історію своєму давньому товоришеві, директору нашого театру Ігорю Сачку, він пригадав, що в нього теж була своя криївка, яку він викопав власноруч, - додає Олександр Вільчинський. - Врешті-решт, через це йому перекрили дорогу у воєнне училище.

Його герої — трохи змодельвані, зізнається письменник.

Звичайно, вони не є копією тих хлопців, адже то були старші хлопці від мене на роки 3-4, - пригадує пан Вільчинський. - Та історія вже була легендою, до мене вона дійшла вже за переказами. Звичайно, нічим добрим ув той час це не закінчилося. Але оскільки ніхто не хотів цього роздувати, все це якось так і забулося.

Наступною його книгою буде детектив, ділиться письменник.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі