• Головна
  • З центру Тернополя понад тисяча паломників вирушили на прощу до Зарваниці (Фоторепортаж)
10:00, 17 липня 2015 р.

З центру Тернополя понад тисяча паломників вирушили на прощу до Зарваниці (Фоторепортаж)

Близько 1500 вірян вирушили сьогодні з центру Тернополя на всеукраїнську прощу до Зарваниці.

Зранку в Архикатедральному соборі відбулася Свята Літургія. Колона паломників вирушила близько 9:40. Прочан з Тернополя до Зарваниці супроводжують правоохоронці та медперсонал.

На всеукраїнську прощу очікують понад 100 тисяч прочан. 18-19 липня працюватимуть під час проведення прощі 300 працівників органів внутрішніх справ, спецбатальйон міліції «Тернопіль», вибухотехніки, кінологи, медики, громадські активісти та рятувальники. 

«Вся територія буде розбита на відповідні сектори, за які відповідатимуть та нестимуть службу працівники органів внутрішніх справ. Місця, де будуть проводитися масові заходи, періодично обстежуватимуть вибухотехніки та кінологи», - зазначив заступник начальника обласного управління міліції Руслан Балик.

З центру Тернополя понад тисяча паломників вирушили на прощу до Зарваниці (Фоторепортаж), фото-1
З центру Тернополя понад тисяча паломників вирушили на прощу до Зарваниці (Фоторепортаж), фото-2
З центру Тернополя понад тисяча паломників вирушили на прощу до Зарваниці (Фоторепортаж), фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #понад тисяча вірян #проща #Зарваниця
ТОП новини
"Мобілізація після 60 років, ТЦК заберуть цієї весни літніх чоловіків з однією ознакою": ким сильно цікавляться ТЦК?
"Тарифи на світло, газ і воду для простих українців": які зміни запровадили після зимових обстрілів та енергетичного тиску?
Гроза, глибокий сніг і -15 градусів уночі: синоптики сказали, коли в Україну вдеруться потепління, шквали і інтенсивні шторми
"Потужна гроза і шалений вітер ввірвуться в Україну": синоптики кажуть про колосальне потепління і безперервний дощ
Оголошення