• Головна
  • Які школи Тернопільщини “пасуть задніх” у рейтингу успішності?
20:00, 18 липня 2015 р.

Які школи Тернопільщини “пасуть задніх” у рейтингу успішності?

Міністерство освіти та науки України оприлюднило результати тестування ЗНО з української мови та склало рейтинг шкіл за успішністю. До сотні кращих потрапили дві тернопільські – гімназія імені Івана Франка та №29 обласного центру.

Та є у області й навчальні заклади, які “пасуть задніх” за успішністю зі знання рідної мови. Серед них Тернопільська вечірня школа, яка посіла аж 7116 місце. Не набагато вищий рівень знань у Бережанській обласній комунальній школі‐інтернаті – 7023 позиція у рейтингу. Обидва навчальні заклади мають справу зі специфічними учнями, тож суворо судити вчителів не варто.

За те є питання до керівництва, колективу та відповідних управлінь освіти щодо успішності звичайних загальноосвітніх шкіл у селі Стінка та Возилів Бучацького району, села Купчинці Козівського району, села Вілія Шумського району, сіл Нараїв та Мечище Бережанського району, села Ілавче на Теребовлянщині, села Зозулинці Заліщицького району, села Лідихів на Кременеччині, села Мельниця-Подільська на Борщівщині та села Росохач на Чортківщині. За знаннями української випускники цих шкіл опинилися унизу сьомої тисячі рейтингу. Значно кращі показники у більшості шкіл Харківщини, Луганщини та Донеччини, пише ЗЗ

У розрізі областей України найгірші знання продемонстрували випускники Закарпатської та окремих районів Чернівецької та Одеської областей. Не дивно, що мешканці цих країв нічим крім контрабанди заробляти не вміють.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Школа #Тернопільщина #рейтинг за успішністю?

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Оголошення
live comments feed...