Сьогодні в Тернополі перекриють вулицю - аж до кінця року

У Тернополі ремонтують вулицю Гайову, через це там з 3 листопада до кінця року перекриють рух транспорту. Таке рішення вчора прийняв виконавчий комітет Тернопільської міськради. Служба автомобільних доріг має розробити схему організації руху, погодивши її з управлінням ДАІ, - повідомляє ТВ4. - Рух перекриють на ділянці дороги від вулиці Замонастирська до Тернопільського комбінату хлібопродуктів.

Володимир БОЛЄЩУК начальник управління ЖКГ Тернопільської міськради, конкретизує:

- Сьогодні виконавчий комітет Тернопільської міськради прийняв рішення про перекриття вулиці Гайової, через те, що там проводять зараз ремонт. З завтрашнього дня службі автомобільних доріг, яка є замовником цих робіт дозволено перекрити рух. І це перекриття має діяти з третього листопада по 31 грудня 2011 року. За цей період повинні зробити всі роботи. Також служба автомобільних доріг має зробити схему організації дорожнього руху, погодити її з ДАІ для того, щоб не створювати незручностей водіям, щоб вони могли іншою вулицею об'їжджати, доїжджати до місць призначень.

Вулицю Гайову у Тернополі почали ремонтувати ще у понеділок, 31 першого жовтня. Замовником робіт із капітального ремонту цієї вулиці є Служба автомобільних доріг у Тернопільській області. На ремонт Гайової з державного бюджету поки що виділили більше 6 мільйонів гривень, хоча вартість проекту ремонту всієї вулиці Гайової набагато більша.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі