
17:30, 22 липня 2015 р.
Тернопільські пенсіонери отримують у середньому 2 долари на день
Дефіцит Пенсійного фонду України за підсумками 2015 року планується на рівні 15,1 млрд грн, торік він становив 14,8 млрд грн, а в 2013 році – 13,8 млрд грн. Про дефіцит Пенсійного фонду повідомив його голова Олексій Зарудний під час колегії Мінсоцполітики.
На Тернопіллі отримують пенсії понад 302 тисячі осіб. Загальна сума видатків на виплату — понад 2439,4 мільйонів гривень. Середній розмір пенсійної виплати в області становить 1311,74 грн. Це — 43 грн 50 коп. на день, або навіть менше як 2 долари США. За даними Організації Об’єднаних Націй, за межею бідності живе понад 80% українців. За стандартами ООН, якщо людина витрачає на проживання та продукти харчування менше 5 доларів на день, а на місяць менше 150 доларів, то вона живе за порогом бідності, пише сайт Акценти.
Але в Україні є пенсіонери, яким вистачає не лише на харчування. При чому це — державні службоці, яким виплачуємо за їх службу ми, платники податків. Ні, це не ті, хто працює у райдержадміністраціях і облдержадміністаціях на зарплату трохи більшу як тисячу гривень, а ті, хто «біля грошей». Наприклад, можна порахувати, яку пенсію отримали екс-керівники Національного банку, якщо донедавна попередник нинішнього керівника — Гонтаревої отримував зарплатню у середньому 137,8 тисячі гривень на місяць. Розмір свого окладу Гонтарева озвучила на початку року, виступаючи у Верховній Раді, — 10 тисяч гривень, не уточнивши при цьому, чи отримує надбавки й премії.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
14:37, 21 травня
11:26, 16 травня
09:04, 17 травня
13:08, 20 травня
09:04, 17 травня
live comments feed...
Коментарі