Тернополяни сумують за Михайлом Гринчаком

Молодий тернопільський адвокат Михайло Гринчак загинув у ніч з 2 на 3 листопада в автокатастрофі. Йому було 28 років, - повідомляє 20 хвилин.Чоловік працював заступником директора з юридичних питань ТРЦ “Подоляни”, повідомив друг загиблого тернополянин Віталій Бойчук.

Михайло, як відомо з неофіційних джерел, разом із своїм начальником Василем Чубаком прямував у справах на Одещину. Недалеко від Одеси вони потрапили в аварію.

- Зараз якраз їдемо на Одещину, на місце трагедії, - повідомив телефоном чоловік у четвер, 3 листопада. – Дуже шкода, що загинув такий хороший чоловік. Він тільки місяць тому одружився.

Пан Бойчук навчався з ним в одній групі в Юридичному інституті у ТАНГу. Про загиблого пригадує тільки хороше.

- Михайло родом із села Кудринці в Борщівському районі. Його батьки – прості люди: мати – вчитель, батько – робочий, - продовжує співрозмовник. – Він закінчив інститут із червоним дипломом і, можна сказати, сам створив себе. Це був чесний і сумлінний адвокат, який самостійно добився успіху.

За його словами, Михайло Гринчак також був активним учасником громадських організацій та дбав про розвиток адвокатури в місті. Він також безкоштовно допомагав сирітським організаціям.

Молодь міста з жалем обговорює трагедію. Михайла знали і любили, щиро раділи з його одруження. Як розповідають, після шлюбної подорожі в Єгипет молодята мріяли про синочка. Нііхто й передбачити не міг, що життя молодого чоловіка обірветься так трагічно і так швидко.

Редакція 0352.com.ua розділяє сум за загиблим Михайлом Гринчаком та висловлює щире співчуття його рідним, близьким та друзям.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі