• Головна
  • Екс-тернополянин розповів, як в Італії підтримали «Правий сектор»
09:00, 24 липня 2015 р.

Екс-тернополянин розповів, як в Італії підтримали «Правий сектор»

Пристрасті  довкола "Правого сектору" після стрільби у Мукачовому докотилися навіть до Італії.

Ураїнці влаштували там акцію підтримки біля Колізею, де завжди ходять юрби туристів повідомив на своїй сторінці в Фейсбуці екс-тернополянин Олесь Городецький.

"Українці Риму провели флеш–моб під Колізеєм на підтримку “Правого Сектора” та добровольців. Учасники акції були одягнені в національні та червоно-чорні кольори. Українці Риму запитали в української влади чому бандити та сепаратисти перебувають на волі, а добровольців та патріотів влада переслідує. 

Ініціатором флеш-мобу стала активістка римської громади Оксана Баранюк, родом з Косівщини. Організаторами виступили Оргкомітет Євромайдан Рим та Конгрес Українців Італії", – написав Городецький.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Городецький
ТОП новини
"За кілька тижнів планували вітати її з ювілеєм": обірвалося життя однієї з керівниць КП «Тернопільводканал»
"Тариф на світло зміниться з 1 вересня, українцям назвали оновлені ціни на електрику": скільки коштуватиме 1 кіловат
"Зливи, грози та похолодання накриють Україну на цілий місяць": вітер, дощ і низька температура ввірвуться в ці області
"Нові правила роботи ТЦК накрили Україну, водіїв чекає несподіванка": запрацюють ці процедури перевірок та нововведення
Оголошення