На Тернопіллі планують створити духовний центр

В Чорткові обговорили проект зведення духовного центру в Ниркові. Правління Бучацької єпархії 31 жовтня відвідали представник Американської Єпископської Конференції Владика Блейза Купік, єпископ Спокейнський зі штату Вашингтон, та отець-доктор Деклан Мерфл, котрі займаються питаннями допомоги Церкві у Центральній та Східній Європі.

З високими гостями зустрілись Преосвященний Владика Димитрій Григорак, ЧСВВ та представники єпархіальної курії, розповідаючи про діяльність єпархії, її структуру, традиції та проекти. Серед проектів презентували план зведення Духовного центру Бучацької єпархії УГКЦ у с. Нирків Заліщицького р-ну, оскільки єпархія досі не має власного будинку для проведення різноманітних місій, реколекцій та навчань. Саме тому з благословення та при активному сприянні Владики Димитрія вже підготований його проект. При Духовному центрі діятиме ще й монастир. Загалом, Духовний центр єпархії буде покликаний до формації і духовенства, і мирян, та вміщатиме майже сто осіб.

Місце для діяльності центру підібране не випадково, адже воно має історичну та природно-ландшафтну цінність. Тут знаходиться Червоногородський замок та найбільший в Україні шістнадцятиметровий рівнинний водоспад. Тому в цій місцевості віряни почуватимуть себе затишно, комфортно і в гармонії з природою легко налаштуються на діалог із Господом.

Почесні гості відвідали і Чортківську Дяківсько-Катехитичну Академію імені Священномученика Григорія Хомишина, де для них підготували невеличку концертну програму, повідомляє прес-служба єпархії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі