Страхова медицина з'явиться в Україні не скоро, бо це небезпечно

Заради нормальної роботи бізнесу, страхову медицину поки запроваджувати не будуть, - інформує ТСН. - Перший заступник глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова вважає, що вводити страхову медицину в Україні поки що небезпечно.

Вона наголосила, що страхова медицина потрібна, але до неї потрібно добре підготуватися і "час її введення має велике значення для успіху самої ідеї".

"Страхова медицина – річ абсолютно необхідна, але потрібна "домашня робота", якою ми зараз займаємося. У діряве відро хоч би скільки грошей не лий, все одно вони витікатимуть. До того моменту, доки не буде реструктуризована мережа, доки правильно не розведені первинна медицина, вторинна, третинна, вводити страхову медицину в Україні небезпечно, тому що можна дискредитувати саму цю дуже добру ідею", - заявила Акімова.

Вона наголосила, що страхова медицина – "справа платна за визначенням".

"Виникає питання: які кошти надходитимуть до цих фондів, і звідки вони візьмуться. А відповідь – дуже проста: це неминуче суттєве навантаження (хай і на початковому етапі) на соціальні платежі підприємств. Чи можна в умовах дуже турбулентних фінансових ринків, дуже непростих прогнозів щодо економічного зростання у світі, йти шляхом збільшення соціальних відрахувань бізнесу, який і так перебуватиме у складних умовах?", - сказала Акімова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі