Тернопільський обласний фестиваль–конкурсу «Дай, Боже, вільними бути!»: перші підсумки

На виконання наказу управління освіти і науки Тернопільської міської ради від 07.09.2011 р. № 305 «Про проведення міського етапу обласного фестивалю – конкурсу патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Дай, Боже, вільними бути!», присвяченого відзначенню свята Покрови Пресвятої Богородиці», з метою вшанування пам'яті героїв національно-визвольних змагань, відродження історичного жанру в шкільному музичному, поетичному та образотворчому мистецтві, привернення уваги юних митців до глибокого осмислення героїчної історії України, її козацької, стрілецької, повстанської слави, до історії рідного краю, виховання в учнівської молоді 20-21 жовтня 2011 року на базі ТЗОШ №14 було проведено міський етап обласного фестивалю – конкурсу патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Дай, Боже, вільними бути!», присвячений відзначенню свята Покрови Пресвятої Богородиці.

У фестивалі-конкурсі взяли участь 93 учасники. Варто зазначити, що виступи усіх учасників конкурсу відзначались достатнім рівнем виконавської майстерності.

У номінації «Патріотична пісня» взяли участь творчі колективи ТУГ ім. І. Франка, ТКГ, Галицького коледжу ім. В.Чорновола, ТСШ (ОЕ),ТСШ №3, 7, 17, 29, ТЗОШ №2,4,8,9,10,11, 14,15,16, 18,19, 20,21,22,24,25,26,27,28,30, ТНВК ШЛ №6 ім. Н. Яремчука, ТНВК ШК ім. Й. Сліпого, ТНВК ШЛ №13, ЦТДЮ.

Високий рівень художньої майстерності, естетичний смак, сценічну культуру продемонстрували: тріо дівчат ТЗОШ №14, ансамбль дівчат «Лелеченьки» ТЗОШ №8, ансамбль «Ліра» ЦТДЮ, вокальний ансамбль ТНВК ШЛ №13, дует ТНВК ШЛ №6, ансамбль «Краплинка» ТСШ №3, ансамбль «Солов’ята» ТСШ №3 .

Вокальною майстерністю відзначались виступи: ансамблю ТЗОШ №16, тріо ТЗОШ №22, ансамблю хлопців ТСШ №29, вокального ансамблю ТСШ (ОЕ), дуету ТЗОШ №15, ансамблю «Багатель» Галицького коледжу ім. В. Чорновола, мішаного ансамблю ТУГ ім.. І. Франка, ансамблю дівчат ТЗОШ №19, тріо «Дивоцвіт» ТСШ №3, тріо ТСШ №17, ансамблю молодших класів ТКГ.

У номінації «Патріотична поезія» взяли участь представники ТУГ ім. І. Франка, ТКГ, Галицького коледжу ім. В.Чорновола, ТТЛ, ТСШ №3, 5, 17, 29, ТЗОШ № 2, 4, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30.

Незабутні сценічні образи створили: колектив читців народного художнього театру «Дивосвіт» ТЗОШ №22, Григор’єв Віталій та Соколовська Вікторія, учні ТЗОШ №11, Комаринський Богдан, учень ТЗОШ №10, Мукосій Катерина, учениця ТЗОШ №14, ансамбль читців «Ми – чорноволівці» Галицького коледжу ім. В. Чорновола, колектив читців 6-В кл. ТСШ №3, Вильотнік Марк, учень ТСШ №3.

Змістовними та артистичними були виступи: Заблоцької Катерини, Перця Олександра, учнів ТУГ ім. І. Франка, Зарішняк Ольги, учениці ТСШ №17, Андрійчука Андрія, учня ТЗОШ №19, Комаринської Вікторії, учениці ТЗОШ №10, Федоровича Максима, учня ТЗОШ №19, колективу читців ТЗОШ №15, колективу читців ТЗОШ №8, Катрич Тетяни, учениці ТЗОШ №24.

У номінації “Образотворче мистецтво” роботи представили учні ТУГ ім. І. Франка, ТКГ, ТТЛ, ТСШ №3, 5, 17, 29, ТЗОШ №2,8,9,11, 14,15,16, 18,19, 20,21,22, 25,27,28,30, ТНВК ШЛ №6 ім. Н. Яремчука, ТНВК ШЛ №13, ТНВК ШК ім. Й. Сліпого, ТНВК ШЛ №13, ЦТДЮ.

Майстерністю виконання відзначаються роботи Зарічної Анастасії, Ференц Олени, Думи Тетяни, гуртківців ЦТДЮ; Лисака Назарія, учня ТЗОШ №21; Безкоровайного Валентина, учня ТЗОШ №16; Пісної Юлії, учениці ТЗОШ №19; Гемського Юрія, учня ТЗОШ №22; Стульківської Марії, учениці ТСШ №17; Тимчишина Дениса, учня ТЗОШ №2; Стандерт Ольги, учениці ТЗОШ №9.

Виходячи із вищезазначеного, на підставі висновків журі переможцями конкурсу стали:

У номінації «Патріотична пісня»:

Вікова категорія 1-4 класи:

Гран-Прі – ансамбль «Ліра» ЦТДЮ;

1 місце – ансамбль «Солов’ята» ТСШ №3;

2 місце – вокальний ансамбль ТСШ (ОЕ);

3 місце – ансамбль молодших класів ТКГ .

Вікова категорія 5-8 класи:

1 місце – дует ТНВК ШЛ №6;

- ансамбль «»Краплинки» ТСШ №3;

2 місце – ансамбль хлопців ТСШ №29;

3 місце – тріо ТСШ №17.

Вікова категорія 9-11 класи:

Гран-Прі – ансамбль «Лелеченьки» ТЗОШ №8;

- тріо дівчат ТЗОШ №14;

1 місце – вокальний ансамбль ТНВК ШЛ №13;

2 місце – вокальний ансамбль ТЗОШ №16;

- тріо ТЗОШ №22;

3 місце – дует ТЗОШ №15;

- ансамбль «Багатель» Галицького коледжу ім. В. Чорновола;

- тріо «Дивоцвіт» ТСШ №3;

- мішаний ансамбль ТУГ ім. І. Франка;

- ансамбль дівчат ТЗОШ №19.

У номінації «Патріотична поезія»:

Вікова категорія 1-4- класи:

1 місце – Вильотнік Марк, учень ТСШ №3;

2 місце – Чайка Ірина, учениця ТЗОШ №24;

3 місце – Комаринська Вікторія, учениця ТЗОШ №10.

Вікова категорія 5-8 класи:

Гран-Прі – Григор’єв Віталій, Соколовська Вікторія, учні ТЗОШ №11;

- Комаринський Богдан, учень ТЗОШ №10;

1 місце – колектив читців 6-В кл. ТСШ №3;

2 місце – Андрійчук Андрій, учень ТСШ №29;

3 місце – колектив читців ТЗОШ №8.

Вікова категорія 9-11 класи:

Гран-Прі – колектив читців народного художнього театру «Дивосвіт» ТЗОШ №22;

1 місце – Мукосій Катерина, учениця ТЗОШ №14;

- ансамбль читців «Ми – чорноволівці» ЛГІ ;

2 місце – Заблоцька Катерина, Перець Олександр, учні ТУГ ім. І. Франка;

- Зарішняк Ольга, учениця ТСШ №17;

3 місце – Федорович Максим, учень ТЗОШ №19;

- колектив читців ТЗОШ №15.

У номінації «Образотворче мистецтво»:

Гран-Прі – Зарічна Анастасія, учениця ЦТДЮ;

- Ференц Олена, учениця ЦТДЮ;

1 місце – Дума Тетяна, учениця ЦТДЮ;

- Лисак Назарій, учень ТЗОШ №21;

2 місце – Безкоровайний Валентин, учень ТЗОШ №16;

- Пісна Юлія, учениця ТЗОШ №19;

- Гемський Юрій, учень ТЗОШ №22.

3 місце – Стульківська Марія , учениця ТСШ №17;

- Тимчишин Денис, учень ТЗОШ №2;

- Стандрет Ольга, учениця ТЗОШ №9.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
У чарівний день Святого Миколая восьмеро дітей отримали справжній дім. Сьогодні у Підволочиську відкрили будинок сімейного типу, де вони віднайдуть сімейне тепло, любов і затишок. На відкритті побували і представники обласної та районної влади.  “Сьогодні у нас важлива подія. В інтернатних закладах області перебуває понад три тисячі дітей, 970 дітей-сиріт. Це ті діти, які потребують піклування, сімейних, християнських, родинних цінностей. Та через певні жи...
Суспільство
Сьогодні вранці діти повірили у справжнє диво, адже отримали відповідь від Святого Миколая – подарунки, що найбільше були їм потрібні. Зараз ці маленькі серця повірили у казкові дива, отримали надію та віру у краще. Команда «Вуличного радіо» разом з усіма небайдужими помічниками допомогла Миколаю прийти до кожної дитини, у сім’ях яких склались скрутні матеріальні обставини. Завдяки спільним зусиллям, свято завітало у домівки дітей, що найбільше потребували...
Суспільство
У історичних центрах України, таких як Львів або Тернопіль, часто проїжджа частина центральних доріг залишається вмощена бруківкою, які вже не одне століття. Щодо автівок таким дорогам нічого не бракує, і вони, буває, довговічніші за асфальтовані. А ось для пасажирів, які хочуть перейти через таку дорогу, є безліч незручностей. Особливо, коли йдеться, наприклад, про панянок на «шпильках», людей з інвалідністю чи з дитячими возиками. Тому в Кабміні серйозно...
Пригоди
На Тернопільщині сьогодні вранці (19 грудня) зіткнулися легковий автомобіль "Сітроен" та вантажівка "ДАФ". Внаслідок аварії постраждало троє осіб. Як повідомляють "Тернополяни", аварія трапилася близько шостої години ранку на 238-му кілометрі траси "М-19" (Доманове - Ковель - Чернівці - Тереблече). Там, неподалік  нерегульованого залізничного переїзду, водій "Сітроена" на литовській реєстрації допустив зіткнення із зустрічним тягачем "ДАФ". Внаслідок ДТП в...
Пригоди
Сьогодні, 19 грудня, пару хвилин по півночі в с. Вербівці Теребовлянського району загинув 32-річний чоловік. Сталося це під час  під час проведення ремонтних робіт вантажного автомобіля. На чоловіка впала великогабаритна деталь, яка нанесла  травми, не суміжні з життям. Потерпілий загинув на місці, повідомляє Погляд.
Суспільство
У четвер, 20 грудня, під час цьогорічного форуму «КіноХвиля» відбудеться прем’єрний показ фільму, у зйомках якого брали участь працівники ПП “Східний масив”.  Директор підприємства Михайло Дереворіз без зайвих вагань погодився допомогти у зйомках сучасної короткометражки. До фільму працівники підприємства увійшли у своєму робочому амплуа – вони зрізали дерево (яке, до слова, було заплановане на зрізку, про що свідчать дозвільні документи) Працьовита, ціле...
Пригоди
З настанням зими мешканців Тернопільщини на карнизах будинків, кондиціонерах, балконах, дротах та гілках дерев почали підстерігати бурульки, які можуть завдати серйозних травм. Зокрема, про льодову загрозу на Бучаччині повідомив у соцмережі Фейсбук громадський активіст Роман Довбенко, який поділився фото небезпечних крижин. "Щойно переглядаючи ефір своїх камер, побачив на одній із них ось який жах... Іду щось робити з цією небезпекою..... Будьмо обережні,...
Суспільство
Останнім часом в Україні триває ціновий галоп на продуктовому ринку. Особливо це відчутно на овочах, надто ж на улюбленому багатьма «делікатесі», без якого навіть смачного борщу не звариш, — цибулі Буквально за три місяці вона виросла в ціні мало не на 10 гривень і зараз коштує на столичних ринках майже 20 гривень за кілограм. Як повідомляє Українська плодоовочева асоціація, у порівняні з аналогічним періодом минулого року цибуля виросла в ціні майже у три...
Суспільство
Одне з найперших зимових свят, яке чекають і діти, і дорослі – День Святого Миколая. Малеча напередодні пише листи, згадує хороші і не дуже вчинки, все ж – вірить в диво. Це диво творить кожен з дорослих. Усі прохання дітлахів намагаються втілити тато з мамою, бабусі, дідусі, рідні… У день Святого Миколая дім наповнюється радістю, дитячим сміхом, адже ті з трепетом дістають подарунки з-під подушки чи ялинки. Що ж цьогоріч приніс Святий Миколай тернополянам...
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!