• Головна
  • У Тернополі ВО «Свобода» доводить свою непослідовність щодо хабарництва
08:30, 1 серпня 2015 р.

У Тернополі ВО «Свобода» доводить свою непослідовність щодо хабарництва

Після того, як учора затримали з хабарем керівника комунальної установи облради, ВО "Свобода" розродилася повідомленням, суть якого зводиться до того, що ми готові "злити" члена нашої партії, якщо справді підтвердиться, що він хабарник.

Водночас нещодавно, коли з більшим в рази  хабарем затримували заступника міського голови Тернополя Володимира Камінського, жодної офіційної заяви від ВО "Свобода" не було. Натомість "адвокатом" затриманого виступив... міський голова Сергій Надал, який переконував, що грошей ніхто не брав. І що, мовляв, в мерії "працювали озброєні люди" з метою дискредитувати "пресвяту" партію. Щось подібне звучало і тоді, коли після приходу ВО "Свобода" до влади у Тернополі їхні ставленики на посаді керівника дирекції парків попадалися на хабарі.

В цьому контексті доволі непослідовною виглядає офіційна заява, оприлюднена партійною організацією учора пізно ввечері:

"31 липня 2015 року у ЗМІ з'явилася інформація з посиланням на прес-службу прокуратури Тернопільської области про те, що її працівники разом зі співробітниками обласного управління СБУ затримали на вчиненні корупційного правопорушення керівника одного з комунальних підприємств, який водночас є депутатом Тернопільської облради. У скоєнні правопорушення підозрюють керівника комунального підприємства "Архбудсервіс" Андрія Козака.

У зв'язку із підозрою в отриманні хабаря, Тернопільська обласна організація ВО "Свобода" вимагає від працівників правоохоронних органів об'єктивного розслідування, а у разі підтвердження факту правопорушення, забезпечення найжорсткішого покарання відповідно до чинного законодавства.

"Свобода" наголошує, що ніколи не покривала і не покриватиме хабарників, бандитів чи порушників закону. У разі підтвердження інформації про злочин Андрій Козак буде виключений із лав партії і позбавлений депутатського мандата. Ми переконані, що жоден порушник закону не може прикриватися партійним прапором, і "Свобода" перша, у разі виявлення і підтвердження інформації щодо корупційної складової у діяльности будь-якого її члена, вимагатиме для нього якнайжорсткішого покарання".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ВО "Свобода"
Оголошення
live comments feed...