• Головна
  • Для тернопільських дітей запустили проект «Віртуальна школа»
20:00, 1 серпня 2015 р.

Для тернопільських дітей запустили проект «Віртуальна школа»

Вже 34 уроків проекту "Віртуальна школа" знаходяться у мережі Інтернет. За тиждень планують додати ще сім. До 1 вересня сподіваються встигнути багато.

Презентуватимуть проект на педрадах і на зустрічах з батьками у серпні-вересні. Навчальні матеріали "Віртуальної школи" з математики, української мови, природознавства вже можна переглянути в Інтернеті на YouTube. Незадовго будуть розроблені і матеріали з англійської.

«Віртуальна школа» — це можливість безкоштовно за допомогою відео-уроків вивчати та повторювати шкільний матеріал. Це один з проектів тернопільського благодійного фонду, що працює у напрямку просвітництва і заохочення розвитку талановитих дітей та молоді, їхньої підтримки.

Координатор проекту Ірина Дригуш розповідає: "Ми побачили, що коли російською мовою навчальних відео в Інтернеті багато, то українською — надзвичайно мало. Для дітей початкових класів їх практично немає. Це та ланка, котра не заповнена. У Європі, США так навчаються багато дітей. Звичайно, це не замінить звичну школу, але такі відеоматеріали — добра поміч батькам, вчителеві, який може використати їх на уроці. Ідучи таким шляхом, хочеться шкільну програму трохи розбавити, щоби дитина отримувала задоволення від навчання. А ми знаємо наскільки важкі зараз шкільні програми".

Заступник керівника благодійного фонду Зоряна Галюк зазначила:"Дітям ці відеоуроки дуже подобаються, бо навчальний матеріал поданий в доступній формі і методично правильно. Тобто коротко ясно і гарно структуровано".

За словами пані Зоряни, навчальні уроки «Віртуальної школи» подавали також дітям з особливими потребами. Відгуки психологів і педагогів позитивні. Зараз учасники проекту зорієнтовані на звичайних дітей-дошкільнят і учнів початкової школи, але у перспективі працюватимуть і для дітей з особливими потребами. А їм потрібен більш розмірений темп викладу матеріалу.

Відеоуроки «Віртуальної школи» створюють не лише учасники проекту благодійного фонду, а й волонтери з Тернополя, Києва, Львова, Донецька, Луганська, пише День. Як зазначають у фонді, долучитися до їхньої роботи можуть охочі і з України, і з-закордону, які мають креативні ідеї. А ще запрошують до співпраці меценатів. Адже реалізація такого потрібного українським дітям проекту потребує коштів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #діти #"Віртуальна школа"

Коментарі

Оголошення
live comments feed...