• Головна
  • Загиблим десантникам України відкрили пам’ятник – серед них 8 бійців з Тернопільщини
Герої не вмирають!
20:30, 3 серпня 2015 р.

Загиблим десантникам України відкрили пам’ятник – серед них 8 бійців з Тернопільщини

Герої не вмирають!

2 серпня 2015 року на території військової частини В3720 з нагоди відзначення Дня Високомобільних десантних військ був відкритий пам’ятник загиблим воїнам - десантникам.

Про це повідомляє Тернопільський обласний військовий комісаріат.

З Тернопільщини в цьому сумному списку на камені викарбувані імена восьми бійців серед яких :

старший сержант ВІТИШИН Іван Васильович;

молодший сержант СТАВСЬКИЙ Віталій Миколайович;

старший солдат РИМАР Ігор Миколайович;

солдат МЕЛЬНИК В"ячеслав Олександрович;

солдат ТРУХ Володимир Володимирович;

солдат ФІЛЬ Олександр Олегович;

рядовий ВОРОБЕЛЬ Іван Володимирович;

рядовий СТЕПУЛА Руслан Іванович.

Доторкнутися до імен своїх синів змогли матері МЕЛЬНИК Ірина Петрівна, ВОРОБЕЛЬ Марія Володимирівна, ФІЛЬ Галина Михайлівна, ТРУХ Ольга Степанівна. Поїздка була організована за сприянням голови Тернопільської ОДА.

Пам"ять про них бути жити стільки, скільки ми будемо пам"ятати!

Низький уклін перед матерями воїнів....

СЛАВА ГЕРОЯМ!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Загиблі десантники України #пам’ятник #8 бійців з Тернопільщини
ТОП новини
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Бронювання більше не гарантує захисту: повістки в Україні почали отримувати навіть ті, хто має відстрочку
"З 1 липня пенсію максимально збільшать для цих категорій українців": виплати зростуть дуже сильно вже незабаром
"ТЦК знайшли спосіб оштрафувати всіх чоловіків, штрафи збільшать у 2 рази": нові правила мобілізації, повістки та ВЛК
Оголошення