• Головна
  • Медикам Тернопільщини обіцяють мільйони і... закриття лікарень
10:30, 4 серпня 2015 р.

Медикам Тернопільщини обіцяють мільйони і... закриття лікарень

Процес оптимізації та реорганізації закладів охорони здоров’я обговорили під час засідання колегії департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації.


“Оптимізація та реорганізація закладів охорони здоров’я, які є основними засадами модернізації мережі закладів охорони здоров’я – процес незворотній та необхідний”,– зазначив Володимир Курило. - Чим можна оправдати функціонування медичного закладу, де впродовж півріччя зроблено два хірургічних втручання? Тоді постає інше питання: чи матиме пацієнт бажання оперуватись в такому відділенні? В кінцевому результаті подібні стаціонарні відділення, фактично виконують не медичну, а соціальну функцію. Відтак, потрібен максимальний баланс між кількістю ліжок різного профілю і забезпеченням населення області максимально якісною та доступною стаціонарною медичною допомогою”.

Таку думку підтримав виконувач обов"язків керівника апарату ОДА Віктор Шумада. Він зазначив, що цього року оптимізують не лише мережу медичних закладів Тернопільщини, а й управлінський апарат області.
«Усі структурні підрозділи чекають скорочень. Проте, які і на скільки, залежатиме від ефективності роботи кожного. Тому до питання організації оптимізації та реорганізації потрібно підходити зважено та дієво», - зазначив Віктор Шумада.

Водночас він додав, що Тернопільщина отримає 64,983, млн . грн. на фінансування інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2015 році у Тернопільській області за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

"Двадцять мільйонів гривень виділено на реконструкцію радіологічного корпусу  з надбудовою для розміщення лабораторного корпусу та централізованої стерилізації  КЗТОР “Тернопільська університетська лікарня”. Фінансування в розмірі восьми мільйонів гривень піде на реконструкцію лікарняного корпусу під інфекційне відділення для дітей і дорослих з прибудовою сходової клітки та ліфта та приміщення кафедри Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського", – повідомив Шумада.

Також стало відомо, що  950,9 тис.гривень виділено на будівлю клубу та амбулаторії загальної практики - сімейної медицини селища Нагірянка, що на Чортківщині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медицина #Курило #Шумада

Коментарі

Оголошення
live comments feed...